Vereniging van Beeldende Kunstenaars
Alle foto’s en afbeeldingen op deze site mogen niet zonder toestemming gebruikt of gepubliceerd worden

vrijdag 21 december 2018

Vrijwilligersborrel


Een blijk van waardering voor onze vrijwilligers


Op donderdag 20 december kwam een groot deel van ArtiBraks vrijwilligers samen in de galerie om met lekkere hapjes en drankjes gezellig met elkaar bij te praten. Tevens konden zij een kerstpakket naar keuze mee naar huis nemen.
“Een blijk van waardering voor onze vrijwilligers, die we hiermee in het zonnetje willen zetten”, aldus voorzitter Dick van der Neut van ArtiBrak. “We doen dit nu voor de tweede keer, dus het is daarmee al een traditie geworden. En we houden het vol, want onze vrijwilligers, die zich met enthousiasme inzetten voor onze vereniging, zijn belangrijk en zij verdienen een schouderklopje. Zonder onze vrijwilligers kan de galerie niet draaien.” Dick begreep ook, dat het niet altijd makkelijk is, om een middag in de galerie te zitten en maar weinig bezoekers te zien. “Maar dat geldt voor heel veel commerciële galeries”, wist hij. “Er zijn in Nederland maar zes (!) commerciële galeries die van de kunstverkoop kunnen leven.
ArtiBrak is er nog steeds, dankzij onze vrijwilligers