Vereniging van Beeldende Kunstenaars
Alle foto’s en afbeeldingen op deze site mogen niet zonder toestemming gebruikt of gepubliceerd worden

vrijdag 28 juli 2017

Redacteuren gezocht

Peter Spannenburg, die 15 jaar – in diverse functies – bij onze vereniging actief is geweest, stopt met het redacteurschap van Aktueel. Zijn er onder onze leden mensen die een beetje kunnen schrijven en die af en toe een bijdrage willen leveren aan de nieuwsbrief van ArtiBrak? Het gaat dan om (bij uitzondering) een interview met een nieuw (bestuurs)lid, een verslagje van een bijzondere (uitwisselings)expositie die in ArtiBrak is geweest of ander nieuws, dat interessant kan zijn voor onze kunstenaarsleden. Wie dit leuk lijkt, kan zich melden bij mij, Ine van den Boer (hoofdredacteur) via e-mail nvandenboer@hotmail.com of op 070-3860081.